Vouchery, kupony, bilety

Sprzedawaj usługi odsunięte w czasie.

Rozszerz swoją ofertę. Promuj usługi jako idealny prezent dla bliskich. Wysyłaj kupony zniżkowe. Sprzedawaj bilety online przez dedykowany sklep Ecceshop. System zintegrowany jest z Foodsoftem i .

Vouchery

Twoje usługi to idealny prezent.

Pozwól klientom kupować usługi jako prezent dla bliskich. Twórz vouchery kwotowe lub na konkretne serwisy. Do jednokrotnego lub wielokrotnego użytku. Sprzedawaj vouchery przez dedykowany sklep internetowy Ecceshop lub w swoim lokalu. Wysyłaj je mailem, kurierem lub pozwól odebrać osobiście. Niech twoi klienci podarują bliskim piękny czas.

Kupony

Apetyczna zniżka dla klientów.

Wysyłaj klientom kupony ze zniżką. Dostępne zniżki kwotowe i procentowe. Czasowe i bezterminowe. Możliwość otrzymania kuponów za punkty, w aplikacji lojalnościowej Ereward-me. Nadchodzi długi weekend? A może święto kangurów? Każda okazja jest dobra, by przyciągnąć klienta do lokalu.

Bilety

Przyszłość biznesu, to sprzedaż online.

Twój model biznesu opiera się o sprzedaż biletów? Sprzedawaj je online! Dedykowany sklep Ecceshop ułatwi ci dystrybucję. Dostarcz bilety mailem lub wydrukuj je i wyślij kurierem. Przyszłość należy do internetu.

Benefity pracownicze

Poznaj lokal z drugiej strony.

Wysyłaj pracownikom kupony zniżkowe lub wypłacaj premie w formie voucherów. Nagradzaj sukcesy i motywuj do pracy. Niech zobaczą, jak wygląda twój biznes od strony klienta. Dzięki voucherom możesz również w prosty sposób rozliczyć obiady pracownicze. Najlepszy benefit, to wizyta w twoim lokalu.

Ecceshop – sklep uszyty

na twoją miarę

Sprzedawaj vouchery i bilety przez dedykowaną platformę Ecceshop. Masz w ofercie gadżety firmowe? Wystaw i je.

Sklep Ecceshop jest w pełni brandowalny. Nadaj mu kolorystykę firmy, modyfikuj czcionki, sam konfiguruj vouchery i bilety. Przekieruj klienta do sklepu, bezpośrednio ze swojej strony. Płatność obsługiwana jest przez Przelewy24.

Integracja z Foodsoft

i dotykacką– obsługa jednym skanem

Vouchery, kupony i bilety zrealizujesz w lokalach poprzez zeskanowanie ich QR codeu aplikacją enspect-me. System, zintegrowany z Foodsoftem i wprowadzi informacje bezpośrednio do twojego systemu POS. Jeden klik i… gotowe!